BOHOSLUŽBY

Úterý - 15.00 hod.

Pátek - 15.00 hod.

Neděle - 9.00 hod.

Svátost smíření a duchovní rozhovor

Půl hodiny před každou mší svatou nebo na požádání.

Pobožnosti

• modlitba sv. růžence úterý a pátek před mší sv.
  • nešpory za zemřelé - úterý po mši svaté
  • adorace Nejsvětější Svátosti, modlitba korunky k Božímu Milosrdenství a požehnání - pátek po mši svaté
  • náboženství pro děti je každý pátek od 16:00

Náboženství pro děti

Na Základní škole, Praha 4, Nedvědovo náměstí 140 - v malé (vedlejší) školní budově v přízemí - v úterý v 15.15. Přihlášku k výuce náboženství si můžete stáhnout zde: Vyučování náboženství na Základní škole v Podolí je zahájeno

Příprava na biřmování

Příprava na biřmování pro děti i dospělé probíhá každý pátek od 13.30 hod. Zde může přijít každý i bez předchozího ohlášení.

Spojení na vyučujího:

Příprava dětí na první svaté přijímání

Příprava dětí na první svaté přijímání probíhá každý pátek od cca 16. hod. (po Mši sv.).Může přijít každý i bez předchozího ohlášení.

Spojení na vyučujího:

SVÁTOSTI a jiné obřady

Pokud máte zájem o svátost křtu, přijetí svátosti biřmování, plánujete-li církevní sňatek nebo potřebujete-li zařídit církevní pohřeb, kontaktujte nás, prosím, a to buď na telefonním čísle 733 741 003, e-mailem: farnost.podoli@email.cz nebo osobně po každé mši svaté.

K svátosti smíření je možné přistoupit před každou mší svatou nebo se domluvit na jiném termínu.

Touží vaši nemocní po návštěvě kněze? Nabízíme možnost svátosti smíření, svatého přijímání nebo svátosti pomazání nemocných a to doma, v nemocnici či v jiných sociálních ústavech.

Přejete si, aby kněz požehnal Váš dům či byt?

Potřebovali byste si pohovořit s knězem?

Obraťte se s důvěrou na nás, rádi vám posloužíme, či poskytneme potřebné informace.